Start konkursy i zawody 2013/2014 MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI

MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 24 marca 2014 roku o godzinie 13:00 w Szkole Podstawowej nr 11 im. Juliusza Słowackiego w Siemianowicach Śląskich odbył się Miejski Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I - III siemianowickich szkół podstawowych. Udział wzięło 29 uczniów. Konkurs przeprowadzono na trzech poziomach: klasy pierwsze, klasy drugie, klasy trzecie. Konkurencja była ogromna, ponieważ wiersze recytowali najlepsi z najlepszych. Jury miało więc bardzo trudne zadanie. Ostatecznie wyłoniono zwycięzców:

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce: Oliwia Gukasjan SP4

II miejsce: Eliza Strzelecka SP11

III miejsce: Barbara Pecka SP1

W kategorii klas drugich:

I miejsce: Aleksandra Dolińska SP1

II miejsce: Paweł Mikołajczyk SP13

III miejsce: Julia Soremba SP4

W kategorii klas trzecich:

I miejsce: Klaudia Ziaja SP20

II miejsce: Przemysław Dylus SP11

III miejsce: Katarzyna Ślęzak SP4

Laureaci pierwszych miejsc będą brali udział w konkursie regionalnym, który zostanie przeprowadzony dnia 10.04.2014 o godzinie 10:00 w SP 39 w Gliwicach.

 

Trzymamy kciuki!!!

Wanda Próba