Start SHR Zajęcia w ramach projektu SHR

Zajęcia w ramach projektu SHR

  Zajęcia z przyrody

Uczniowie na zajęciach rozwijających kompetencje przyrodnicze tym razem pracowali z mapą. Zapoznawali się z barwami zastosowanymi na mapie, odczytywali informacje z legendy. Sami mieli również okazję wykonywać dowolną skalę barw. Praca na zajęciach odbywała się w grupach.

Joanna Dynia

Zajęcia z języka angielskiego

W styczniu,lutym i marcu tematami przewodnimi zajęć były Walentynki, ferie zimowe oraz popularne sporty zimowe i garderoba zimowa. Uczniowie poznali nowe słownictwo oraz struktury gramatyczne, stworzyli własne prace projektowe dotyczące bezpiecznych i aktywnych ferii oraz poznali tradycje i zwyczaje walentynkowe.

Joanna Chmiel

Zajęcia z informatyki

Uczniowie na zajęciach informatyki rozpoczęli pracę nad własną stroną internetową, zamiast korzystać ze specjalistycznych prostych programów, podjęli trud nauczenia się języka HTML. Niesamowite jak wspaniale radzą sobie w tworzeniu stron, wkrótce każdy będzie mógł ocenić ich pracę, ponieważ w kwietniu będziemy publikować je, a dopiero potem skorzystamy z webkreatorów, ale te programy to już dla nich tylko ułatwienie zadania. 

Agnieszka Filbier

Zajęcia z matematyki

Na zajęciach matematycznych uczniowie pracują rozwiązując zadania na kartach pracy. Ostatnie karty pracy to zagadnienia nawiązujące do Ameryki Południowej i Arktyki.

Grażyna Fuss