Start Konkursy ogólnoszkolne archiwum Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

1 czerwca w Jedenastce odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego. Swoje siły i umiejętności zmierzyli ze sobą uczniowie klas 4-6. Konkurs odbył się w dwóch grupach wiekowych - klasy czwarte oraz klasy piąte i szóste. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z gramatyką, słownictwem oraz kulturą Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. W klasach czwartych najlepszymi okazali się:

1 miejsce - Justyna Niglus 4b

2 miejsce - Natalia Wacławek 4b

3 miejsce - Igor Domański 4b

 

Wśród uczniów klas piątych i szóstych natomiast, najlepszymi okazali się:

1 miejsce - Łukasz Fuss 6b

2 miejsce - Wiktoria Wypler 6a

3 miejsce - Jakub Langer 5b

 

Wszystkim dziękujemy za udział a zwycięzcom GRATULUJEMY!

Anna Chmiel