Start Konkursy I-III archiwum Miejski Miedzyszkolny Konkurs Plastyczny

Miejski Miedzyszkolny Konkurs Plastyczny

28 listopada o godzinie 17.00 w Wilii Fitznera rozdano nagrody i wyróżnienia w Miejskim Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Ja i moje marzenia”. Na konkurs napłynęło prawie 300 prac z 13 szkół, do wystawy finałowej zakwalifikowano 101 prac. Nagrodzono 10 autorów i 17 wyróżniono.

Mamy zaszczyt ogłosić, iż uczennica klasy IB Oliwia Filbier zdobyła nagrodę w kategorii klas I-III, natomiast Karolina Ptasiński z klasy III A zdobyła wyróżnienie w tej samej kategorii. Oprócz prac dziewcząt podczas uroczystej wystawy prac konkursowych w tym niepowtarzalnym miejscu, można było podziwiać prace nagrodzone dyplomami innych naszych uczniów: Adama Grzywacza, Julii Rurańskiej, Kamili Jurowiec, Agnieszki Szlachty oraz Dagmary Różyckiej.

Po tak licznej grupie nagrodzonych uczniów naszej szkoły można wnioskować, że młodzi ludzie mają wiele jeszcze dopowiedzenia o wizji przyszłości naszego świata, bo przecież to marzenia i ich realizacja zmienią otaczającą nas rzeczywistość…

Agnieszka Filbier