Start konkursy i zawody 2021/2022 W dniach 10.12-12.12.2021r drużyna chłopców brała udział w Ogólnopolskim Turnieju „Futsal Gram”w Opolu.

W dniach 10.12-12.12.2021r drużyna chłopców brała udział w Ogólnopolskim Turnieju „Futsal Gram”w Opolu.

Po roku przerwy tym razem z drużyną chłopców braliśmy udział w Ogólnopolskim Turnieju Futsal Gram w Opolu. W piątek 10 grudnia po przyjeździe, zakwaterowaniu w Hotelu „Festival” i po posiłku miało miejsce uroczyste otwarcie turnieju w hali „Stegu Arena” . Drużyny zaprezentowały się w strojach sportowych. Następnie była część artystyczna z pokazem laserowym i pokazem Dawida KRZYŻOWSKIEGO – mistrza FOOTBALL  FREESTYLER. W sobotę przystąpiłyśmy do rozgrywek w fazie grupowej. Mając jeden mecz wygrany, jeden przegrany i jeden zremisowany zajęliśmy III miejsce w grupie. W sobotę oprócz rozgrywek sportowych chłopcy mieli okazję zmierzyć się z dwoma testami sprawdzającymi czas reakcji. Refleksomierz, w którym skupiali się na koordynacji wzrokowo-sensorycznej oko-ręka oraz Band test, który wykonują zawodnicy ekstraklasy w programie Turbokozak. W niedzielę przystąpiliśmy do gry w ćwierćfinale, gdzie spotkaliśmy się z drużyną ZS Kąkolewo przegrywając mecz 4:1. Ostatecznie zajęliśmy  VI MIEJSCE W POLSCE!!! Każdy z uczestników otrzymał medal oraz koszulkę. Natomiast drużyna otrzymała pamiątkowe zdjęcie, dyplom, piłkę do gry oraz 2 gry planszowe.
W „przygodzie życia’' brali udział: Gracjan CHMIELEWSKI, Jakub HEMKA, Adrian KRUPA, Kordian ŁASZCZYK, Szymon OLESIAK-HARĘŻLAK, Nicolas MIECZNIKOWSKI, Oskar STRZELCZYK oraz Markus LEBUDA - bramkarz. Bramki w turnieju zdobyli: Adrian KRUPA – 2, Gracjan CHMIELEWSKI - 1 oraz Jakub HEMKA - 1. BRAWA, BRAWA I JESZCZE RAZ WIELKIE GRATULACJE. CHŁOPCY JESTEŚCIE WSPANIALI !!!

 

Iwona Strzebińczyk