Start konkursy i zawody 2021/2022 Mamy złoto i brąz w futsalu!

Mamy złoto i brąz w futsalu!

10 listopada 2021 w hali Kompleksu Sportowego „Michał”odbyły się eliminacje turnieju dla dzieci „Futsal Gram”. Drużyna chłopców w składzie: Olesiak, Łaszczyk, Hemka, Lebuda, Krupa, Chmielewski i Strzelczyk zdobyła komplet 12 punków wygrywając 4 mecze z SP Arkona, SP 4, SP 6 i SP 20. Królem strzelców został Adrian KRUPA, który w całym turnieju strzelił 15 bramek !!! Natomiast drużyna dziewcząt w składzie: Piorun, Gałka, Koshelieva, Jaworska, Rucka, Napieraj, Sobańska i Uznańska przegrała dwa mecze ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego z Katowic i SP 2 ze Świętochłowic, a wygrała z SP 6 zdobywając brązowy medal. Najlepszą bramkarką została Angelika Gałka.
Wielkie gratulacje dla drużyny dziewcząt i chłopców oraz powodzenia dla drużyny chłopców na dalszym etapie turnieju w Opolu!!!
Iwona Strzebińczyk

Nasza szkoła na Facebook'u

Reklama