Start 2019,2020 5a - projekt „Lekcje z emocjami. Jak dbać o swój nastój” we współpracy z Fundacją Uniwersytet Dzieci

5a - projekt „Lekcje z emocjami. Jak dbać o swój nastój” we współpracy z Fundacją Uniwersytet Dzieci

W roku szkolnym 2019/2020 klasa 5a uczestniczyła w projekcie „Lekcje z emocjami. Jak dbać o swój nastój” we współpracy z Fundacją Uniwersytet Dzieci. Podczas lekcji z wychowawcą rozmawialiśmy o naszych złych i dobrych emocjach. Uczyliśmy się jak stworzyć zespół, gdzie każdy ma swoje zadanie do wykonania. Poruszaliśmy tematy złości i wymienialiśmy się radami, jak sobie z nią radzić. Rozmawialiśmy o tym, jak reagować na agresywne komentarze w internecie i jak ważna jest empatia w stosunkach z innymi osobami. Mówiliśmy również o tym, jak cenne jest zachowanie dobrego nastroju i jak o niego dbać. Klasa uzyskała dyplom i indeksy na zakończenie projektu. Dziękuję Wam za zaangażowanie, ciekawe pomysły i mądrą dyskusje na tych lekcjach.

Joanna Musioł