Start 2019,2020 NOWY APEL MISTRZÓW I PRELEKCJA O ZDROWEJ, WYSOKIEJ SAMOOCENIE.

NOWY APEL MISTRZÓW I PRELEKCJA O ZDROWEJ, WYSOKIEJ SAMOOCENIE.

Chwalimy, doceniamy i uczymy dzieci doceniać siebie. Codziennie i od święta, czyli z okazji kolejnych apeli Szkolnej Ligi Mistrzów. Słowa na pewno kształtują rzeczywistość i sposób widzenia siebie. Chcemy, aby nasze dzieci miały zdrową, wysoką samoocenę. Dlaczego? Bo od lat kolejne badania potwierdzają, że osoby ze zdrową, wysoką samooceną są bardziej wytrwałe w dążeniu do celu (pomimo frustracji) i są lepsze dla siebie i innych. Życzliwe, otwarte umysły, okazują szacunek innym ludziom i sobie! Wierzą, że poradzą sobie w razie trudności. Takie dzieci (a potem dorośli) potrafią poprosić o pomoc dla siebie i innych. Trzymamy kciuki za nowy etap Ligi i do zobaczenia na apelu wiosennym!

PP