Start 2019,2020 Mistrzowie grania WOŚP start!

Mistrzowie grania WOŚP start!

Dziś w godzinach popołudniowych uczniowie klas 7 i 8 spotkali się na e-rozgrywkach, dzięki dwóm wolontariuszom WOŚP z 8A. Wszyscy uczestnicy wpłacili wpisowe, które w całości zostało przekazane do puszek. Mistrzem CS 2020 w naszej szkole został Adrian Pluta, który pokonał swoich rywali wygrywając w wielkim stylu statuetkę oraz nagrodę rzeczową. Drugie miejsce zajął Maciej Kowalski, na podium znalazł się również Wiktor Brzęczkowski. Chłopcy również zostali uhonorowani medalami i nagrodami rzeczowymi. W tych rozgrywkach wygrani byli wszyscy, ponieważ chłopcy pokazali w praktyce zachowanie Fair Play, przy okazji dokładając swoją cegiełkę do zbiórki WOŚP.

Serdeczne podziękowania dla firmy ARSO za ufundowanie nagród rzeczowych, p. Magdzie za opiekę, p. Wioli za pomoc w organizacji medali i statuetki, wolontariuszom za profesjonalne przygotowanie turnieju (Piotr i Robert jesteście wielcy!!!) i wszystkim uczestnikom - pokazaliście klasę!

A.Filbier