Start 2019,2020 W dniach 13.12-15.12.2019r drużyna dziewcząt brała udział w Ogólnopolskim Turnieju „Futsal Gram”w Opolu.

W dniach 13.12-15.12.2019r drużyna dziewcząt brała udział w Ogólnopolskim Turnieju „Futsal Gram”w Opolu.

W piątek miało miejsce uroczyste otwarcie turnieju w hali „SteguArena”. W sobotę przystąpiłyśmy do rozgrywek w fazie grupowej. W pierwszym spotkaniu zagrałyśmy z drużyną dziewcząt z SP 24 z Opola przegrywając 3:1, jak się później okazało z mistrzynami tego turnieju. Następnie grałyśmy z SP 24 z Torunia wygrywając 4:2 oraz PSP Pawłowice 1:0. Po grze w fazie grupowej dziewczęta zajęły II miejsce. W niedzielę przystąpiłyśmy do gry w ćwiećfinale, gdzie spotkałyśmy się z drużyną PSP 2 z Opola wygrywając mecz wynikiem 2:0. Kolejny mecz zagrałyśmy ze SP z Krobii przegrywając 0:7.Natomiast w finale gry o III miejsce zagrałyśmy z SP Św. Franciszka z Warszawy przegrywając 3:0.Ostatecznie zajęłyśmy IV MIEJSCE W POLSCE!!!
W „przygodzie życia’' brały udział: Oliwia PIORUN, Julia PIORUN, Wanessa ALBRECHT, Oliwia MOLSKA, Magdalena CZYŻEWSKA, Emilia KWAŚNIAK, Jessika PIEKARSKA, Ksenia JĘDRZEJCZYK oraz nasza wspaniała bramkarka Monika SIKORSKA. Bramki w turnieju zdobyły: Julia PIORUN-6, Wanessa ALBRECHT-1 oraz Oliwia Molska-1. Do najlepszej "piątki" turnieju wybrana została nasza zawodniczka Oliwia PIORUN. BRAWA, BRAWA I JESZCZE RAZ WIELKIE BRAWA I GRATULACJE. DZIEWCZĘTA JESTEŚCIE WSPANIAŁE!!!

Iwona Strzebińczyk