Start Rowerowy Maj

Uczniowie naszej szkoły mogą brać udział w Kampanii "Rowerowy Maj"!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Kampanii "Rowerowy Maj". Wszelkie informacje na temat tej kampanii znajdą Państwo w zakładce Rowerowy Maj na naszej stronie, a także u koordynatora szkolnego p. Iwony Strzebińczyk. Zachęcamy do udziału wszystkich uczniów!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii, mającej charakter konkursu - "Rowerowy Maj 2019". Akcja, której lokalnym organizatorem jest gmina Siemianowice Śląskie, skierowana jest do wszystkich przedszkolaków i uczniów naszej szkoły. Wszyscy, którzy w okresie od 6 maja do 31 maja 2019 roku zdecydują się aktywnie dotrzeć na zajęcia do naszej placówki zdobywać będą punkty. Za aktywną podróż uznawane będą przejazdy rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, deskorolce itp., a także w przypadku dalszych odległości podróże komunikacją miejską lub samochodem łączone z aktywną podróżą na ostatnim odcinku, nie krótszym niż 200 m. Uczestnicy kampanii za swoje aktywności otrzymywać będą każdorazowo naklejki dla siebie i dla klasy, a rywalizacja odbywać się będzie na trzech poziomach: indywidualnym, klasowym i miejskim.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo również na stronie głównego organizatora https://rowerowymaj.eu/ na której niebawem znajdzie się również zakładka naszego miasta.