Start Oferty pracy

Oferty pracy

OFERTA PRACY

Oferta pracy: Nauczyciel wspomagający

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 im. Juliusza Słowackiego w Siemianowicach Śląskich poszukuje kandydatów na stanowisko nauczyciela wspomagającego.

Wymagania:

- wykształcenie pełne kierunkowe (Oligofrenopedagogika)

- mile widziane wykształcenie i doświadczenie w zakresie surdopedagogiki i tyflopedagogiki

CV prosimy składać osobiście w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 15.07.2022 r.

Do CV prosimy wpisać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko psychologa w Szkole Podstawowej nr 11 im. Juliusza Słowackiego
w Siemianowicach Śląskich zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"