Start ARCHIWUM

Karnawał

Karnawał to czas beztroskiej zabawy. w Szkole Podstawowej nr 11  im. Juliusza Słowackiego dnia 8 lutego odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III i klas IV-VI. Na dyskotece w klasach młodszych zorganizowano konkurs na najorginalniejsze przebranie, natomiast klasy starsze rywalizowały w konkursach tanecznych. Dzieci bardzo profesjonalnie podeszły do konkurencji, zaprezentowały piękne stroje, ciekawe układy taneczne.

Każdy z satysfakcją śpiewał słowa piosenki "Niech żyje bal - bo to życie to to bal jest nad bale."

mgr Katarzyna Nikiel