Start konkursy i zawody 2015/2016 Konkurs "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" - etap miejski

Konkurs "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" - etap miejski

W tym roku szkolnym naszą szkołę w konkursie "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" reprezentowali następujący uczniowie:

 

Julia Rurańska,

Paulina Czaplicka,

Maksymilian Troncik

Dawid Mieszczak.

Uczniowie dzielnie pokonywali następne etapy, wszyscy w testach zajmowali drugie i trzecie miejsca, etap - miasteczko też poszedł dobrze. Problemem okazał się tor przeszkód, co spowodowało, że niestety spadliśmy z trzeciego miejsca i ostatecznie zajęliśmy miejsce siódme. Na szczęście doświadczenie nabrane w trakcie konkursu jest równie cenne, co zwycięstwo, ponieważ ma wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym uczestników. Gdyby każdy rowerzysta wiedział i potrafił tyle ile nasi reprezentanci, to na pewno byłoby mniej wypadków z udziałem rowerzystów. Na pocieszenie każdy uczestnik otrzymał kask, co również wpływa na podniesienie bezpieczeństwa rowerzystów na drogach.

Agnieszka Filbier