Start konkursy i zawody 2015/2016 Duży sukces w mini koszykówce chłopców.

Duży sukces w mini koszykówce chłopców.

 

Podczas międzyszkolnych zawodów sportowych nasi chłopcy popisali się niezwykłą skutecznością w mini koszykówce. Podczas eliminacji bezwarunkowo wygrali z SP 1 oraz SP 6, co dało im możliwość gry w finałach miasta. Ciężka praca na |SKSach się opłaciła, w pierwszym meczu finałowym pokonaliśmy SP 8 21:14! Niestety w meczu o złote medale chłopcy ulegli kolegom z SP5, porażka była tym bardziej bolesna, gdyż przegraliśmy tylko 1 pkt! Mimo, iż w zawodach nie było oficjalnych nagród indywidualnych, nasz uczeń Kacper Piorun został wyróżniony przez p. Joannę Drabik- Nos, która sędziowała turniej finałowy.  Oto nasz skład: Piorun Kacper, Einehmer Marceli, Swakoń Dominik, Urbańczyk Mateusz, Nicek Daniel, Piekarski Dawid, Piekarski Adrian, Kruza Marcin, Hemka Tomasz, Drobik Kordian, Kowalczyk Karol. GRATULACJE!!!

Sara Wojtyna