Start konkursy i zawody 2015/2016 Dziewczyny lubią brąz!

Dziewczyny lubią brąz!

W minionym tygodniu odnieśliśmy kolejny sukces sportowy. Tym razem to dziewczynki z naszej szkoły wywalczyły brązowe medale w mini siatkówce szkół podstawowych.  Przez eliminacje przeszły jak burza wygrywając wszystkie mecze. Pokonały SP 5, SP 20, SP 16 i z pierwszego miejsca weszły do finałów miasta.  W decydujących rozgrywkach niestety przegrały z koleżankami z SP 6 i SP 8. W najważniejszym meczu, o medal dziewczynki wygrały I set, jednak w drugim uległy rywalkom i było 1:1. Konieczne było rozegranie tie-breaka, w którym nasze rywalki wygrywały już 9:13 , jednak dziewczynki walczyły o każdy punkt i udało się zakończyć seta na naszą korzyść 15:13. Oto nasz skład: Al.- Koubaisy Maja, Al- Koubaisy Leila, Januszkiewicz Nikola, Fuchs Wiktoria, Płonka Nikola, Klimanek Paulina, Hudecka Ola, Olszowy Magda, Nowak Agnieszka. GRATULACJE!!!

Sara Wojtyna

W minionym tygodniu odnieśliśmy kolejny sukces sportowy. Tym razem to dziewczynki z naszej szkoły wywalczyły brązowe medale w mini siatkówce szkół podstawowych. Przez eliminacje przeszły jak burza wygrywając wszystkie mecze. Pokonały SP 5, SP 20, SP 16 i z pierwszego miejsca weszły do finałów miasta. W decydujących rozgrywkach niestety przegrały z koleżankami z SP 6 i SP 8. W najważniejszym meczu, o medal dziewczynki wygrały I set, jednak w drugim uległy rywalkom i było 1:1. Konieczne było rozegranie tie-breaka, w którym nasze rywalki wygrywały już 9:13 , jednak dziewczynki walczyły o każdy punkt i udało się zakończyć seta na naszą korzyść 15:13. Oto nasz skład: Al.- Koubaisy Maja, Al- Koubaisy Leila, Januszkiewicz Nikola, Fuchs Wiktoria, Płonka Nikola, Klimanek Paulina, Hudecka Ola, Olszowy Magda, Nowak Agnieszka. GRATULACJE!!!