Start konkursy i zawody 2014/2015 Zawody w czwórboju lekkoatletycznym

Zawody w czwórboju lekkoatletycznym

19 maja odbyły się ostatnie zawody dziewcząt do klasyfikacji szkół w roku szkolnym 2014/2015r w czwórboju lekkoatletycznym na stadionie w Parku „Pszczelnik”.Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Kasznia, Kamila Fuchs z kl.6a, Nikola Januszkiewicz, Nikola Płonka z kl.5b, Wiktoria Fuchs, Karolina Świętonowska z kl.4a. Każda zawodniczka brała udział w czterech konkurencjach: rzucie piłeczką palantową, skoku w dal, biegu na 60 m oraz biegu długiego na 600 m. Uzyskanie wyniki przeliczano na punkty. O kolejności szkoły decydowała suma punktów 5 zawodniczek. Dziewczęta zajęły VI miejsce Najlepszy wynik z czterech konkurencji zdobyła Kamila Fuchs – 211 pkt

Zawodniczkom serdecznie gratulujemy!

Iwona Strzebińczyk