Start konkursy i zawody 2014/2015 Gra drużynowa „Pochodnia”

Gra drużynowa „Pochodnia”

Dnia 02 czerwca 2015r w godzinach przedpołudniowych uczniowie siemianowickich szkół podstawowych mieli okazję spróbować swoich sił w nowej grze zespołowej o nazwie "Pochodnia". Turniej o puchar Prezydenta Miasta został rozegrany na terenach zielonych przy Parku Tradycji. Ku zaskoczeniu organizatorów wszyscy uczestnicy turnieju prezentowali wysoki poziom przygotowania technicznego i doskonałą znajomość przepisów. Uczniowie, pełni zapału i sportowej ambicji, rywalizowali ze sobą w kolejnych etapach rozgrywek. Wyrównany poziom gry i zdobywane punkty podnosiły temperaturę potyczek. Ostatecznie tabela wyników ukształtowała się następująco:

 

1. SP3

2. SP20

3. SP13

4. SP11

Pierwszymi zdobywcami Pucharu Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich w grze „Pochodnia” zostali więc uczniowie, którzy są jej autorami.

Iwona Strzebińczyk