Start konkursy i zawody 2014/2015 III miejsce w Miejskich Mistrzostwach Szkół Podstawowych w mini piłce nożnej chłopców

Dzień 11 maja 2015r na długo pozostanie w naszej pamięci, ponieważ nasi uczniowie zdobyli

III  miejsce w Miejskich Mistrzostwach Szkół Podstawowych w mini piłce nożnej chłopców rocznik 2002 i młodsi. W tym miejscu trzeba nadmienić, że w drużynie grała jedna dziewczyna Nikola Januszkiewicz z klasy Vb.

Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym". Mecze były zacięte i bardzo emocjonujące. W eliminacjach nasi uczniowie i uczennica :) dwa mecze wygrali, jeden zremisowali i jeden przegrali.

W skład naszej reprezentacji weszli:

1.Hemka Tomasz kl.5b

2.Straus Martin kl.6b

3.Swakoń Dominik kl.5b

4.Nicek Daniel kl.5b

5.Gołombek Patryk kl.6a

6.Einehmer Marceli kl.4b

7.Januszkiewicz Nikola kl.5b

8.Barnasiewicz Dawid kl.6a - bramkarz

Wyniki poszczególnych meczy:

eliminacje:

SP 11 – SP 20                   1:0

SP   1 – SP 11                   2:2

SP 11 – SP   5                   2:0

SP 16 – SP 11                   1:0

półfinał:

SP 11 – SP 6 mecz przegrany 0:2

mecz o trzecie miejsce:

SP 11 – SP 1                2:1

Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów!!!

Iwona Strzebińczyk